بازیهای کامپیوتری و ویدئویی (معرفی، دانلود، راهنما، هک و کرک)؛

بازیهای کامپیوتری و ویدئویی (معرفی، دانلود، راهنما، هک و کرک)؛ (/)
-   کارت های گرافیک، پردازنده ها، حافظه ها و سخت افزار (http://games.harferooz.com/forum133.html)
-   -   کارت های گرافیک سری eah5800 اسوس به بازار آمد. (http://games.harferooz.com/thread15.html)

Sasha 22-10-2009 12:03 AM

کارت های گرافیک سری eah5800 اسوس به بازار آمد.
 
کمپانی اسوس (ASUS) به تازگی جدیدترین کارتهای گرافیک خود موسوم به ASUS EAH5870/2DIS/1GD5 و EAH5850/2DIS/1GD5 را معرفی و روانه بازار کرد. این کارتهای گرافیکی که برای نخستین بار در دنیا به تکنولوژی تنظیم ولتاژ مجهزشده اند، به کاربران این امکان را میدهند تا از طریق برنامه SmartDoctor، ولتاژپردارنده گرافیکی (GPU) را افزایش دهند و از این طریق تا میزان 38% کارایی گرافیک را بهبود بخشند.

انجام عمل تنظیم ولتاژ ازطریق این امکان تنها با چند با کلیک ساده امکانپذیر خواهد بود و دیگر به دردسرهای انجام تغییرات برروی تنظیمات BIOS نیازی نخواهد بود. گفتنی است هر یک از این کارت*های گرافیک قادرند تا امکان Microsoft DirectX 11® و سیستم عامل Windows® 7 را پشتیبانی نمایند و تجربه ای فوق العاده در زمینه بازیهای کامپیوتری برای کاربران به ارمغان آورند.

همچنین این کارتهای گرافیک از تکنولوژی موسوم به پردازش 40 نانومتری سود می برند که می توانند عملکردی بهتر برای سیستم با مصرف انرژی کمترفراهم آورند و این امر را می توان مدیون ترانزیستورهای خاص به کار رفته در این سری از محصولات دانست. علاوه بر این در این محصولات از جدیدترین تکنولوژی های مربوط به حافظه GDDR5 و شده است که می توانند سرعت و عملکرد سیستم را به نحو قابل توجهی ارتقاء بخشند.

از دیگر امکانات این محصولات جدید اسوس می توان به امکان نمایش تصویر از سه نمایشگر بطور همزمان و از طریق یک کارت گرافیک اشاره کرد که این امر از طریق امکان DisplayPort Native و همینطور تکنولوژی Eyefinity امکانپذیر می باشد. گفتنی است به همراه کارتهای گرافیک جدید اسوس سری EAH5800، بازی مهیج DiRT 2™ نیز ارائه میرود که یکی از پرطرفدارترین بازیهای از نوع DirectX 11® میباشد.


اکنون ساعت 10:27 PM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.


Free Persian Language By Harfe rooz Ver 3.0