نمایش پست تنها
قدیمی 15-04-2010, 06:01 PM   #1
mehdi
(کاربر حرفه ای)

mehdi آواتار ها

mehdi به Yahoo ارسال پیام
Money خرید بازی به تعداد بالا

خب می خوام چند تا تجربه شخصی رو در زمینه خرید بازی به کسایی که خیلی تو خط خرید بازی هستند بگم شاید به دردتوت بخوره.

نکته اول اینه که بدون در نظر گرفتن ظاهر مغازه های پر زرق و برق و قاب زیبای بازی ها،در 99% موارد محتوای داخل پاکت بازی ها یه چیزه و چه برید به یه بازی مبلغ 10000 تومان بدید و از مجتمع پایتخت بخرید و یا 1500 تومان بدید و از پشت شهرداری بخرید فرقی نداره و بازی توی پاکت همونه.

نکته دوم راجع به بازی های اورجیناله! چنین چیزی در ایران وجود نداره! شما هرچقد هم که پول به بازی دادید و یه پاکت بزرگ بهتون بدن با یه رنگ نقره ای پشت سی دی و بگن این اورجیناله، دلیلی بر اورجینال بودن بازی نیست. در حقیقت هیچ فرقی بین اون بازی اورجینال و بازی که یه دکه واستون کپی می کنه نیست. حتی یه لحضه هم راجع بهش شک نکنید چون من خودم یه عمری توی این شرکت های بزرگ بودم.

اگه خواستید یه دفعه تعداد زیادی بازی بخرید، می تونید به طرف فروشنده بگید که توی خط فروش بازی هستید و لطفاً قیمت همکار براتون حساب کنه. یه کارت الکی از یه شرکت پرت پلا هم نشون بدید خیلی تاثیر داره. خیالتون راحت باشه. جواب می ده. خیلی هم می تونید تخفیف بگیرید.

علاوه بر این آدرس یه سری از مراکزی که توی کار فروش بازی به تعداد هستند و با قیمت خیلی پایین براتون حیساب می کنند رو به زودی میزارم توی همین تاپیک.
شما هم اگه در این زمینه اطلاعاتی داشتید می تونید دیگران رو راهنمایی کنید...
mehdi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول